Oceny: (Bez ocen)

Za nami sportowe emocje w Korbielowie. Tym razem 18 lutego w ubiegłą sobotę odbyła się impreza, na którą czekali wszyscy miłośnicy tej dyscypliny sportu - Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia. Do rozrywek zgłosiło się 9 drużyn z terenu gminy Jeleśnia i trzeba przyznać, że poziom turnieju był bardzo wyrównany, a rywalizacja między zespołami imponująca. Biorące udział w zawodach drużyny grały z ogromnym zaangażowaniem. W sobotnich rozgrywkach zwyciężył zespół "Sopotnia 1". Tuż za nim na podium znalazła się drużyna "Korbielów 1", a kolejne miejsce na podium - trzecie - zajął zespół "Korbielów 2". Na miejscu czwartym uplasowała się "Jeleśnia 1".

Podczas rozgrywek wyłoniono także najlepszego bramkarza. Został nim Tomasz Płaza s Sopotni. Najlepszym strzelcem natomiast okazał się Kacper Piórecki z Krzyżowej - zdobywca 5 bramek. Najlepszy zawodnik turnieju natomiast to Artur Bąk również z Sopotni. Wszystkim uczestnikom gratulował i wręczał puchary Bronisław Jafernik Zastępca Wójta wraz z Radnymi.